OSUSZANIE BUDYNKÓW Odgrzybianie Ścian Iniekcja Krystaliczna
Strona Główna · Artykuły · Galeria · Ciekawe Linki · Technika LED-Sklep Firmowy Listopad 17 2018 12:46:10
Pleśnie i grzyby

Wilgoć w domu, to zjawisko szczególnie niepożądane, bowiem może uszkadzać materiały budowlane, zmniejszać ich izolacyjność cieplną i przyczyniać się do rozwoju pleśni i grzybów. Grzyby pleśniowe znajdują bogate pożywienie, jakim jest celuloza (tapety, kleje, drewno, płyty gipsowo-kartonowe, okładziny ścian, wykładziny itd.) i skutecznie zatruwają nam życie.
Wilgoć powstaje w wyniku uszkodzonych instalacji wodnych (ogrzewanie, systemy rynnowe itp.), uszkodzonych wszelkich izolacji (poziomych i pionowych) lub ich braku, wszelkich usterek budowlanych, a także błędów konstrukcyjnych. Często do zwiększonej wilgotności powietrza w pomieszczeniach może się przyczynić niewystarczające wietrzenie.
Woda, która dostała się w cegły, spoiny cementowe, tynki lub pod kafelki podczas zimy, zamarza rozsadzając przy okazji te materiały.
Coraz częściej w lokalach mieszkalnych dochodzi do rozwoju grzybów pleśniowych. Grzyby te powodują dużą uciążliwość i zagrożenie dla zdrowia człowieka. Duża część z nich to toksynotwórcze gatunki pleśni, które w sprzyjających warunkach rozwoju tworzą na przegrodach budowlanych liczne kolonie. Jest to jedno z największych źródeł skażenia powietrza.
Grzyby pleśniowe wytwarzają mikotoksyny, bardzo szkodliwe dla zdrowia człowieka, powodujące szereg chorób takich jak: choroby układu oddechowego, reumatyzm, choroby skórne, nowotwory, alergie.PAMIĘTAJ. ZDROWIE TWOJE i TWOICH DZIECI JEST NAJWAŻNIEJSZE !!!

Ostatnie Artykuły
Postaw na LEDy
film INIEKCJA KRYSTA...
ISTOTA METODY
Pleśnie i grzyby
Osuszacze kondensacyjne
Polska Technologia
<a Iniekcja Krystaliczna
Środek na pleśnie
<p align=Preparat przeznaczony do usuwania grzybów i pleśni na tynkach i murach, pokrytych farbami klejowymi, emulsyjnymi jak również tapetami - w mieszkaniach, kuchniach, jadalniach, pomieszczeniach przemysłowych i rolniczych w halach produkcyjnych gdzie wytwarzane są produkty spożywcze itp.

ŻARÓWKI LED LATARKI
<a www.ledcorn.pl
Mobilne Gniazdka Zasilające-Internetowe
<a www.ledtechnika.sklepna5.pl
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
długi.info
dlugi.info Walcz z nieuczciwymi kontrahentami. Odzyskaj swoje pieniądze. Wpisz dłużników za 1zł !!!
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Polityka Cookies
Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-200590698 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie