OSUSZANIE BUDYNKÓW Odgrzybianie Ścian Iniekcja Krystaliczna
Strona Główna · Artykuły · Galeria · Ciekawe Linki · Technika LED-Sklep Firmowy Grudzień 11 2018 19:34:03
Witamy
ZAPRASZAMY na NASZĄ NOWĄ RESPONSYWNĄ i BEZPIECZNĄ STRONĘ
www.ik.bydgoszcz.pl.

INIEKCJA KRYSTALICZNA-Wyższa Kultura

Osuszania BUDYNKÓW

Wynajem profesjonalnych osuszaczy

Odgrzybianie ścian

PONAD 25 LAT Doświadczenia!!! Jesteśmy jedną z pierwszych licencjonowanych firm w Polsce wykonujących izolacje przeciwwilgociowe metodą INIEKCJI KRYSTALICZNEJ. Od 1988r. wykonaliśmy prace osuszenia i odgrzybiania ścian ponad 300 budynków m.in.:obiekty ATR (aktualnie UTP) w Bydgoszczy, DPS w Gołuszycach i Parchaniu, posterunek energetyczny w Żninie,budynek byłego internatu przy ZSZ w Lubaszczu, budynek z mieszkaniami rotacyjnymi przy ul.Fordońskiej w Bydgoszczy, WKU w Inowrocławiu, budynki mieszkalne w Solcu Kujawskim, Tucholi, Grudziądzu, Świeciu, Iławie, Tczewie, szkoła w Królikowie, zabytkowy pałacyk przy ul.Grunwaldzkiej w Bydgoszczy oraz w wielu kamienicach, sklepach, budynkach jednorodzinnych i leśniczówkach.

DOŁĄCZ DO LICZNEGO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

FH-U"M" /mobile; +48 604 271 440, +48 668 414 737 tel./fax 523468551 e-mail:wynnz@o2.pl
dlaczego MY...?????
dlaczego MY...????
/ Jesteśmy firmą wysokospecjalistyczną zajmującą się kompleksowym osuszaniem budynków i budowli. Wykonujemy izolacje przeciwwilgociowe poziome i pionowe.

// Pracujemy na bazie doświadczeń i badań laboratoryjnych dr inż. W. Nawrota - jeden z największych autorytetów na świecie w dziedzinie osuszania budowli.

/// Dokonujemy specjalistycznych oględzin w zakresie.....

Iniekcja krystalicznaŸ to technologia umożliwiająca odtworzenie izolacji poziomej i pionowej bez odkopywania murów w już istniejących budynkach bez naruszenia ich struktury i stabilności

Coś o innych.......
Opinia Massariego Opinia jednego z największych autorytetów na świecie w dziedzinie ochrony zabytków i osuszania obiektów, prof.I.Massariego,o otworach Knapena,elektroosmozie (metodach elektrofizycznych).......

"....lotni publicyści udzielają objaśnień typu "dla przedszkoli", naszpikowanych potencjałami, elektroosmozą i katalizatorami, które brzmią dobrze, jak definicje lekarskie, przy użyciu których genialni uzdrawiacze sprzedawali na jarmarkach wężowe sadło dla leczenia reumatyzmu..."

Promuj polską myśl techniczną-metodę INIEKCJI KRYSTALICZNEJ
Inni gwarantują.My jesteśmy dla CIEBIE.

Wystawa Innowacji i Patentów
Wystawa
WIPRO 2012

W dniach 20-21.06.2012r. na terenie Kampusu UTP przy ul.Kaliskiego 7 w Bydgoszczy zaprezentowaliśmy metodę INIEKCJI KRYSTALICZNEJ.
Naszym specjalnym gościem był dr inż.Wojciech Nawrot autor, twórca metody, wyróżniony prestiżowym tytułem "Człowiek Roku 2006" ("Man of the Year"), przyznanym przez American Biographical Institute of USA.

LIDERZY INNOWACJI - Iniekcja Krystaliczna
Iniekcja

Konkurs Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2011, podsumowywał Europejski Tydzień MŚP 2011, był skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw regionu, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowaniu lub wdrożeniu innowacyjnej technologii, produktu lub usługi. Jako LAUREACI konkursu otrzymaliśmy nagrodę ufundowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Torunia, a także statuetkę

* Liderów Innowacji Pomorza i Kujaw 2011*


kliknij


Książka
Literatura fachowa"OSUSZANIE BUDOWLI-TEORIA i PRAKTYKA"
autor:dr inż.Wojciech Nawrot
Polecamy książkę, która jest monografią poświęconą teorii i.......

Nagrody-Wyróżnienia
Nagrody-Wyróżnienia
INIEKCJA KRYSTALICZNA
Ÿotrzymała siedem złotych medali na światowych wystawach wynalazczości- Bruksela 1993, Genewa 1995, Pittsburg 1996, Pekin 1996, Casablanca 1997, Norymberga 1997, Moskwa 2001.


Miło nam poinformować Naszych wszystkich klientów, że uczestniczyliśmy w konkursie "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju"/Edycja Regionalna 2010 - Województwo Kujawsko-Pomorskie.
Przyznany został naszej firmie tytuł:
REGIONALNY LIDER INNOWACJI I ROZWOJU - 2010 w kategorii innowacyjna usługa: "OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ"


IK-Wyższa Kultura Osuszania

Ostatnie Artykuły
Postaw na LEDy
film INIEKCJA KRYSTA...
ISTOTA METODY
Pleśnie i grzyby
Osuszacze kondensacyjne
Polska Technologia
<a Iniekcja Krystaliczna
Środek na pleśnie
<p align=Preparat przeznaczony do usuwania grzybów i pleśni na tynkach i murach, pokrytych farbami klejowymi, emulsyjnymi jak również tapetami - w mieszkaniach, kuchniach, jadalniach, pomieszczeniach przemysłowych i rolniczych w halach produkcyjnych gdzie wytwarzane są produkty spożywcze itp.

ŻARÓWKI LED LATARKI
<a www.ledcorn.pl
Mobilne Gniazdka Zasilające-Internetowe
<a www.ledtechnika.sklepna5.pl
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
długi.info
dlugi.info Walcz z nieuczciwymi kontrahentami. Odzyskaj swoje pieniądze. Wpisz dłużników za 1zł !!!
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Polityka Cookies
Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-200591390 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie